Loart

Panebože, ty radšej mlč...Nespievaj, trhá mi to uši...To sa naozaj nedá počúvať!“

Ak i vám niekto z vášho okolia dáva „láskyplne“ najavo, že sú vaše spevácke schopnosti nulové, nezúfajte. Dotyčným nechajte ich pochybnosti a vy sa poďte spolu s nami presvedčiť o tom, že spievať nie je žiadna veda – stačí len vedieť, ako na to, trochu trpezlivosti a odvahy a dva dni vášho času. My vám – na rozdiel od tých, ktorí vás kritizujú – radi dokážeme, že to ide.

Práca s hlasom, s dychom, relaxačné cvičenia, ladenie, sólový spev, zborové piesne, a pozor – natočenie spoločného CD! To všetko a ešte omnoho viac vás s nami na kurze spevu čaká. Ak sa to rozhodnete skúsiť, krásne si vyčistíte hlavu a zároveň dokážete sami sebe a iným, že vo vás naozaj niečo je, a mimochodom – domov sa vrátite s ďaleko väčším sebavedomím, ktoré vám následne pomôže prekonať pocity trémy pri verejných vystúpeniach, prednáškach či poradách. Nemôžete nič stratiť, len získať! A na to, že ste doma počúvali iba kritiku, si už potom ani nespomeniete…

Upozornenie: kurz je určený len pre dospelých!

Cena za kompletný seminár vrátane potrebných pomôcok (bez stravy a ubytovania) je uvedená v cenníku. Aj na tento kurz môžete uplatniť poukážky Sodexo, Chèque Déjeuner(=Up) a Edenred. Pri platbe poukážkami uveďte tuto skutočnosť v elektronickej prihláške do kolonky „poznámka“.

Program seminárov

  • Všetky lokality: pracovať začíname v piatok o 17:00. Koniec seminára je v nedeľu po obede. V sobotu pracujeme od 9:00 do cca 17:00 hod., s hodinovou prestávkou na obed.

Ubytovanie a strava nie sú organizované.

Čo so sebou

  • Karimatku, pohodlné oblečenie a dobrú náladu:-) Ak hráte na nejaký hudobný nástroj, môžete si ho na pobytový kurz vziať so sebou.

Termíny: Spev

Bohužiaľ, zatiaľ nie sú naplánované žiadne termíny.

Zaregistrujte svoj e-mail pre automatické zasielanie informácií o nových termínoch. V momente vypísania termínu bude okamžite odoslané upozornenie na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pre lokalitu  
1 + 1 =

Sledovanie termínov môžete kedykoľvek zrušiť odkazom v e-maile.

CZ Tento kurz sa koná i v Čechách